Celebrity Boxing Place je škola boxu pod vedením Luboše Doška.V tělocvičně naleznete veslování,TRX posilovací systém,B.O.B.a , a spoustu jiné zábavy...

 

https://www.i-brana.cz/mzine/index.php?i=1210&f=swf#/26

https://c0466703d3.cbaul-cdnwnd.com/5d92ebfdee9d9d6be381ac110324814a/200001034-40dd941d86/Clanek-CelebrityBoxingPlace.pdf

www.youtube.com - celebrity boxing place


Něco našem trenérovi

Jako veslař se dvakrát zúčastnil mistrovství světa v rakouském Ottensheimu a v USA v Bostonu. V roce 2000 byl v širším výběru na olympiádu v Sydney.

Jako boxer získal 4 roky cenných zkušeností v amatérském ringu . Poté se z českého amatérského ringu vydal do profesionálního amerického ringu, kde sbíral zkušenosti 5 let, kdy v americe žil.

Po navrátu z ameriky pracoval několik let jako vyhazovač a naštěstí se rychle rozhodl začít s trénováním mladých (i starších) boxerských talentů a u toho zůstal do dnes.

Pro koho je škola boxu

Box jako sport je absolutně pro všechny,starší ročníky,mladší ročníky,pro lidi kteří chtějí box brát vážně a nastoupit do utkání nebo si "jen" zlepšit fyzičku.Boxovat mohou děti i holky.Takže jestli chcete zhubnout nebo břibrat,naučit se bránit ale i se seznámit se zajímavými lidmi rozhodně přijďte na první ukázkovou lekci zdarma!!

Největší výhodou naší tělocvičny je kromě individuálního přístupu i flexibilní otevírací doba která je přizpůsobena jen vám.