Reference

Honza - Pokud máte chuť opravdu dostat do těla, zapomeňte na posilovny, spinningy, aerobiky a podobné věci. Tady pozornému oku trenéra neunikne nic, a můžete si být jis...ti, že z vás dokáže vymáčknout to nejlepší. Navíc ale naprosto pohodový a profesionální přístup, skvělá parta a spousta lidí, kteří rádi poradí, pomohou nebo vás prostě jen tak vyhecují k tomu zkusit ještě chvíli vydržet. A pozor, není třeba se bát, není to o žádných mlátičkách.

Martin - Naprosto super přístup, ochota, věnování se. Skvělá prostorná tělocvična.Všem doporučuji

Lucka - Skvělý trenér, stíhá se věnovat všem, stejnou měrou, v tělocvičně je skvělá a pohodová atmosféra.

Martin ( 26 let, policie ČR ) Technika boxu se občas hodí a tréninky jsou dost pestré a to se mi líbí.

Neznámý - Perfektní, profesionální a individuální přístup. Velice příjemné prostředí, nejsem "posilovnový" typ, ale tam jsem se cítila pohodově, trenér přizpůsobil trénink i mé (ne)fyzičce :-)

Neznámý - Osobní přístup, výborný trenér a výsledky tréninku jsou druhý den jednoznačně cítit. Těším se na další trénink.

Petr ( 16 let,student,trénuje 2 měs. ) Z Roudnice  dojíždím do Prahy za školou a za boxem...a stojí to za to.  

Jirka ( 25 let, trénuje 6 měs ) " Život bez boxu stojí za prd "

Karel (34 let, trénuje v CBP 2 roky)  - Chodím na tréninky boxu k Lubošovi dva roky. Hodně mi vyhovuje individální přístup -- tréninky jsou pestré a solidní makačka. Trénuji kondičně a jsem rád, že můžu spárovat s rozumnými lidmi, bez obav, abych mohl pak fungovat v práci nebo doma. Také se mi líbí, že v tělocvičně je přátelské prostředí a člověk se těší i na lidi, které tam potká.

Verča ( 22 let,trénáuje 3 měsíce,reklamní agentura ) - Díky fit boxu v CBP se dostanu do formy a udělám něco pro své zdraví.

Honza ( 51 let,trénuje 8 měsíců,učitel angličtiny ) - Za poslední 3 měsíce jsem schodil 12 kg díky tréninku v CBP.Cítím se zdravěji a naučil jsem se základy sebeobrany a něco z boxu.

Martin ( 25 let,trénuje 1 rok,číšník ) - Baví mě individuální přístup trenéra a časová flexibilita,mohu na trénink přijít kdy se mi to hodí.

Monika ( 23 let,trénuje 2 roky,servírka ) - Díky komplexnosti tréninků v CBP jsem se dostala do kondice a umím se dobře bránit.

Standa ( 24 let,trénuje 1.2 roku,kuchař ) V CBP se mi líbí osobní přístup trenéra a otevírací doba tělocvičny.

Maruška ( 25 let,trénuje 3 roky,zdravotní sestra ) - Díky tréninku v CBP jsem o pár kilo hubenější a cítím se skvěle.Mám ráda že tréninky jsou idividuálně zaměřeny.

Jirka ( 21 let,trénuje 6 měsíců,student ) - Vyzkoušel jsem hodně různých cvičení ale box v CBP mě zaujal nejvíc.Trénink je poskládaný individuálně a všestraně zaměřený.

Daník ( 9 let, trénuje 7 měsíců,student :) ) - Na boxu mě baví to že si hodně hrajem.

Michal ( 33 let, trénuje 9 měsíců,řidič ) V CBP nám řeknou nejen jak trénovat a zlepšovat se ale i něco k tomu jak správně jíst apod....

Vašek ( 15 let,trénuje 2 roky,student ) Box v CBP mě baví a podporujou mě i rodiče.

Hanka ( 22 let,trénuje 2.5 roku,studentka ) V CBP mě trénování baví a díky tomu jsem se naučila dobře boxovat a cítím se skvělě.Tréninky jsou pořádná fuška...

Kuba ( 23 let,trénuje 2 měsíce,barman ) - Zábavný odreagování po náročném pracovním dnu...a udělám něco pro svoje zdraví.

Verča ( 20 let,trénuje 3 měsíce,studentka ) - Naprostá spokojenost - flexibilní otevírací doba, skvělá parta lidí, profesionální a individuální přístup, nejlepší trenér. Po nákupu voucheru jsem zde už zůstala a nehodlám měnit ;)